Content

Broneerimise info

Tubade broneerimine internetist:

Tubasid saate broneerida ööpäevaringselt aadressil www.saarehostel.ee. Tubade broneerimine toimub reeglina ettemakse alusel, mille eest saate mugavalt tasuda oma krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Sisseregistreerimine algab saabumispäeval kell 14.00. Hostelisse saabudes tuleb end iseteenindusautomaadis registreerida. Palun kontrollige Teile meilile saadetud kinnituselt, kas kõik andmed on tõesed ja tellimus on vormistatud vastavalt Teie soovile!

Annulleerimistingimused:

Tellimuse võib tühistada kuni 1 päev enne saabumist kuni kella 12.00-ni päeval, sel juhul tagastatakse Teile 50% tehingu summast. Kõik tühistamised tuleb teha läbi interneti kodulehe tagasiside vormilt, saata e-kiri aadressil info@saarehostel.ee või helistada klienditeeninduse numbri +372 5647 5050. Edastage klienditeenindajale broneeringu number, tasumisviis, samuti panga ja arveldusarve number, kuhu tagastame tasutud summa.

Registreerumine iseteenindusautomaadist:

Kasutajad, kes ei ole internetis broneeringut teinud, saavad ööbimise eest tasuda ööpäevaringselt ka iseteenindusautomaadis. Automaat asub hosteli sissepääsu juures. Registreerumine on lihtne ja kiire. Valida saate eesti, vene, soome ja inglisekeelse menüü vahel. Toa eest saate tasuda pangakaardiga, pärast mida väljastab automaat teile kviitungi toa numbri ja uksekoodiga.

Broneeringu eest tasumisel saate kasutada järgmisi maksevõimalusi: